سامانه پیامک فراگیر منتخب حرفه ای ها

سامانه پیامک فراگیر منتخب حرفه ای ها

سامانه پیامک فراگیر منتخب حرفه ای ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی

سامانه پیامک فراگیر به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به مردم تمامی شهر های ایران و یا به صورت تفکیکی به ساکنان یک منطقه خاص و به صورت دسته بندی شده با شماره انتخابی خودتان پیامک ارسال کنید.

پنل پیامکی فراگیر رایانه امکاناتی نظیر ارسال پیامک زماندار، ارسال پیامک کشوی ، ارسال پیامک منطقه ای ، ارسال به دسته ای از کد پستی های خاص ، ارسال کارت ویزیت ، ارسال پیامک های مناسبتی و … را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

شما بسته به نیاز های خود میتوانید هر کدام از پلن های سامانه پیامکی فراگیر را تهیه نمایید و به سادگی چند کلیک تبلیغات خود را انجام دهید.

روش کار با پنل پیامکی فراگیرپیامک بسیار ساده بوده و با گذراندن چند مرحله به راحتی میتوانید از امکانات این پنل پیامکی استفاده نمایید.

ابتدا لازم است در پنل پیامکی ثبت نام کنید

مراحل ثبت نام

 

 

بعد از انجام مراحل فوق دسترسی شما به پیشخوان پنل پیامکی امکان پذیر میشود و شما میتوانید به راحتی به وسیله پنل پنل پیامکی فراگیر رایانه پیامک ارسال کنید و …

همانطور که میبیند پنل پیامکی کاملا فارسی و کار با پنل پیچیده نیست ولی ما برخی از کاربردی ترین خدمات را برای شما به صورت تصویری شرح میدهیم تا در هنگام استفاده به هیچ مشکلی برخورد نکنید.

جهت ارسال پیامک ابتدا باید پنل ارسال پیامک خود را شارژ نمایید تا بتوانید به گروه های مختلف در سامانه پیامکی اس ام اس ارسال نمایید.

شارژ سامانه پیامک فراگیر

 

ارسال پیامک از پنل پیامکی فراگیر

 

بعد از شارژ شدن پنل در پیشخوان مبلغ و تعداد پیامک هایی که میتوانید به وسیله این پنل ارسال نمایید مشخص میشود و شما میتوانید از تمام امکانات و ابزار ها در داخل محیط کاربری خود استفاده نمایید.

اکنون کافی است شما مراحل زیر را طی کنید و دکمه ارسال پیامک را کلیک کنید تا تبلیغات و یا اطلاع رسانی پیامکی شما انجام شود.

سامانه پیامکی فراگیر امکانات متعددی دارد که شما با توجه به نیازتان و پنلی که تهیه نموده اید از این امکانات بهره مند شوید. در پیامک فراگیر امکانات تنها به ارسال پیامک به گروه های خاص ، منطقه ای ، جنسیت ، رده سنی ، مشاغل و … ختم نمیشود و شما میتوانید بازخورد پیامک ها را از طریق دریافت پیامک مشاهده کنید همچنین منشی پیامکی داشته باشید و یا لیست مخاطبان شخصی خود را در این پنل ذخیره نمایید.

به طور کلی تمام نیاز های کاربر در غالب امکانات و ابزار های متنوع در سامانه پیامکی فراگیر طراحی و پیش بینی شده که با مطالعه بخش های صفحه امکانات و بخش های گوناگون سامانه پیام کوتاه می توانید از آن اطلاع پیدا کنید ما همچنان در حال توسعه و رفع نیاز های جدید کاربران هستیم .

ارائه تخفیف

سامانه پیامکی فراگیر در بـرخـی ایـام به مشتـریان کد تخفیـف ارائـه مـیدهد

بدون پرداخت اضافی

فقــط هزینه پیامک را پــرداخـت کنیـــد بــــدون هیـــــچ هــزینــه اضـــافـی

ارسال به بلک لیست

امــکان ارسال پیامک به کســانی که تبلیغـاتـی خود را مسـدود کـرده انـد

ارائه گزارش

گـزارش دقیــق ارسـال تمـام شمـاره هـا همــره بــا دفتــر چـه تلفــن شخصــی

نمایندگی رسمی

از نمـاینــده رسمــی سامانه پیامک و بــا اطمینـان کـامـل خـریــد کنیـد

 

 چرا بهتر است از طریق سامانه ارسال پیامک برای ارسال پیامک های تبلیغاتی استفاده نماییم

 

بانک های اطلاعاتی سرویس های پیامکی سالانه به روز میشوند و همین امر باعث میشود تا افراد احساس کنند نیاز است که پیامک ها را به وسیله پنل پیامکی ارسال شوند.

همچنین تنوع امکانات و ابزار های پنل پیامکی باعث شده تا افراد بیشتر جذب پنل های پیامکی شوند ، اکثر برند های خصوصی و دولتی از طریق پنل های پیامکی اطلاع رسانی های لازم را از طریق سامانه پیامکی انجام میدهند زیرا تمامی ابزار های پنل پیامکی برای آنها کاربرد داشته و به راحتی میتوانند به اهداف خود نزدیک شوند.

شما میتوانید با استفاده از پنل پیامکی به مخاطبانی که پبامک تبلیغاتی خود را غیر فعال کرده اند  پیامک ارسال نمایید و برای این کار هیچ گونه هزینه اضافی ای نپردازید 

 

ارسال پیامک به صورت منطقه ای

ارسال پیامک بر اساس نقشه با هدف ارسال دقیق تر پیامک به یک منطقه خاص

این روز ها با اضافه شدن بخش ارسال پیامک از طریق نقشه اکثر کاربران از این طریق اقدام به ارسال پیامک میکنند زیرا با دقت زیادی میتوانند با ساکنان منطقه کسب کار خود ارتباط برقرار کنند.

و دلیل دیگر استقبال زیاد از این گزینه سادگی مراحل استفاده از این بخش و مشاهده دقیق مکان از روی نقشه است.

در سامانه پیامک فراگیر شما به راحتی میتونید به صورت هم زمان برای انبوهی از ساکنان یک محله پیامک ارسال کنید و بازخود آنها را نیز دریافت نمایید

از دیگر مزایای پیامک فراگیر امکان استفاده از اپراتور های مختلف با شماره خط های مختلف است و این بدین معناست که شما میتوانید با خط دلخواه خود به مخاطبانتان پیامک ارسال نمایید.

ارسال به مخاطبان و یا به فهرستی از فایل اکسل

ارسال پیامک به مخاطبان تلفن همراهتان و یا یک فایل اکسل به وسیله سامانه پیامک

اگر قصد ارسال پیامک به لیست شماره هایی که در اکسل ذخیره شده اند دارید سامانه پیامکی فراگیر این امکان را دارد که شماره ها را از فایل اکسل فراخوانی کنید تا مجبور نشوید همگی را به صورت تک تک در دفترچه تلفن پیشخوان ذخیره نمایید.

در هنگام ارسال پیامک برای شماره های ذخیره شده در فایل اکسل ابتدا شماره ها فراخوانی شده و پیامک برای مخاطبان ارسال می شود و در اخر شما میتوانید مشاهده کنید که پیامک به دست کاربر رسیده است یا خیر

همچنین اگر مایل باشید میتوانید شماره ها را گروه بندی کنید و در صورت نیاز هر بار به یک گروه پیامک ارسال نمایید.

ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی به تفکیک سن و جنس

ارسال پیامک به جامعه هدف خاص مثلا مخاطبان خانم و یا یک رده سنی خاص

اگر قصد دارید برای یک قشر از جامعه پیامک ارسال کنید به عنوان مثال میخواهید به قشری از جوانان از 13 تا 17 سال پیامک ارسال نمایید پنل پیامکی فراگیر این امکان را دارد. شما برای استفاده از این امکانات میتوانید ابتدا شهر مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس تعیین کنید که برای چه بازه سنی از افراد قصد ارسال پیامک دارید و سپس متن پیامک را بنوسید و ارسال نمایید و مطمئن باشید که پیامک ها به دست آنها خواهد رسید

فیلتر بر اساس سن و جنس باعث میشود تبلیغات شما هدف مند تر باشد و در نتیجه بازخورد بهتری از تبلیغات خود خواهید داشت.

ارسال اس ام اس به اساس کد پستی

ارسال پیامک به یک حله خاص بر اساس کد پستی مخاطبان

فراگیر رایانه این امکان را به شما میدهد تا بتوانید بر اساس کد پستی های ثبت شده بر روی قبوض و بر اساس بانک اطلاعاتی اپراتور ها پیامک مور نظرتان را برای مخاطبانتان ارسال نمایید.

میتوان گفت سرویس ارسال پیامک از طریق کد پستی از سرویس های پر تقاضا این سامانه پیامکی است.

شما میتوانید با تعریف یک کد پستی و تعیین تعداد پیامک ها حدود ارسالی پیامک هایتان  را مشخص کنید.

شاید با خود فکر کنید که سرویس ارسال پیامک از روی نقشه نیز همین امکان را در اختیار ما قرار میدهد پس چرا باید از سرویس ارسال پیامک از طریق کد پستی اقدام نماییم.

سرویس ارسال پیامک بر اساس کد پستی یک روش قدیمی ارسال پیامک است و برخی از مناطقی که توسط ارسال پیامک از روی نقشه پشتیبانی نمیشوند را میتوانید با روش ارسال پیامک از روی کد پستی ارسال نمایید.

ارسال پیامک به تفکیک شغل

ارسال پیامک به گروهی از مشاغل خاص و اصناف مختلف

گاهی لازم است برای یک گروه صنفی خاص پیامک ارسال کنید مثلا قصد دارید به کلیه وکلا پایه یک دادگستری اطلاع بدهید در یک روز خاص یک وکیل خبره در سمیناری سخنرانی دارد شاید ارسال پیامک یکی سخت به نظر برسد ولی اصلا اینطور نیست سامانه پیامک فراگیر این امکان را به شما میدهد تا به راحتی بتوانید پیامک ها را برای کلیه وکلا ارسال نمایید بدون این که مجبور باشید شماره تک تک وکلا را در پنل ثبت کنید و بعد از آن پیامک ها را ارسال نمایید.

همانطور که میبینید شما با استفاده از این امکانات میتوانید هدف مند تر از همیشه پیامک هایتان را ارسال نمایید و بارخورد بهتری را دریافت نمایید.

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.