پنل پیامک فراگیر ارائه دهنده بهترین خدمات پیامکی

پنل پیامک فراگیر ارائه دهنده بهترین خدمات پیامکی

پنل پیامک فراگیر ارائه دهنده بهترین خدمات پیامکی

پنل پیامک فراگیر  پیشتاز در ارائه تخصصی‌ترین خدمات پیام کوتاه در کشور

یکی از راه های ارتباط برقرار کردن با مشتری استفاده از پیامک های متنی است.با افزایش شبکه های اجتماعی و اینترنتی، سامانه های پیامکی کمی کم رونق شده اند ولی با این وجود هم اکنون شرکت ها ، کارخانه ها ، ادارات دولتی بسیاری از اطلاع رسانی ها را از طریق سرویس های پیامکی انجام میدهند.

با وجود کم رنگ شدن نقش پنل های پیامکی همچنان برخی از توزیع کنندگان کالاها مصرفی و کاربردی از طریق سامانه های اس ام اسی اطلاعیه هایی مانند تخفیف در فروش ، حراج های جمعه ی سیاه و یا محصولات تازه عرضه شده را منتشر میکنند. این کار بازدهی بالا تری نسبت به تبلیغات شهری داشته و هزینه کمی را نیز به فروشندگان تحمیل میکند.

این نوع تبلیغات نه به اندازه تبلیغات رسانه ای رسمی هستند و نه مانند تبلیغات شبکه های اجتماعی غیر رسمی اند، از طرفی برای بهره مند شدن از مزایای تبلیغات رسانه ای و محیطی باید مراحل زیادی را پشت سر بگذارید و همچنین هزینه های زیادی را بپردازید ولی در تبلیغات پیامکی تنها با ارسال یک کپی کارت ملی در پنل پیامکی که نرم افزاری تحت وب است و شارژ پنل میتوانید میلیون ها نفر را از تخفیفات و یا محصولات جدید خود آگاه سازید.

پنل پیامک فراگیر ابزاری مناسب جهت برقراری ارتباطات جمعی و ارسال sms اطلاع رسانی و ایجاد بستری مناسب برای تبلیغات است که در قالب یک وب سایت در محیط اینترنت تعبیه شده و بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار جانبی قابلیت ارسال و دریافت میلیون ها پیامک را فراهم میکند.

فعالسازی پنل پیامک در کمتر از چند ثانیه!

ثبت نام در سایت پیامک فراگیر بسیار آسان بوده و شما با وارد کردن یک سری از اطلاعات و اسکن کارت ملی به راحتی میتوانید صاحب یک پنل پیامکی باشید.

سپس با نام کاربری و رمز عبوری که دریافت می کنید وارد پنل پیامک شوید

کار با پیشخوان پنل پیامکی فراگیر بسیار ساده بوده و شما به راحتی میتوانید از آن استفاده نمایید بدون این که با هیچ مشکلی برخورد نمایید

پس از تکمیل اطلاعات و انتخاب شماره می توانید پنل خود را شارژ و آن را تست کنید

دسترسی به بانک اطلاعاتی جامع و به روز!

در تبلیغات پیامکی بانک اطلاعات و شماره تماس بسیار مهم است شاید شما لیستی از مخاطبان را در دست داشته باشید که در زمینه کاری خود مثلا برای اطلاع رسانی برخی از اطلاعیه های گروهی و یا تشکر از مشتریان فروشگاهتان به کار شما بیاید ولی برای تبلیغات لازم است تا به بانک های اطلاعاتی گسترده تری دسترسی داشته باشید .

بانک های اطلاعاتی که قابلیت تفکیک داشته و شما بتوانید به یک گروه سنی خاص ، قشر خانم و یا آقا جامعه و یا بخشی از مردم یک محله ، شهر و یا استان پیامک ارسال نمایید ، و پنل ارسال پیامک فراگیر این اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهد.

ارسال پیامک انبوه

از آنجایی که یکی از راه های تبلیغاتی ساده و ارزان ارسال پیامک انبوه است شما با پنل اس ام اسی فراگیر شما میتوانید به راحتی به تبلیغات پیامکی بپردازید زیرا این پنل پیامکی بانکی جامع و کامل از کل شماره تماس های کشور در اختیار شما قرار میدهد.

برخی از مزایای استفاده از پنل پیامک فراگیر انبوه :

  • آپدیت روزانه شماره تماس ها.
  • پاین بودن هزینه ارسال پیامک.
  • در این نوع از تبلیغات نیازی به داشتن اطلاعات پایه ای نیست.
  • در اختیار داشتن خطوط عمومی و اختصاصی.
  • امکان ارسال و دریافت پیامک به صورت متقابل.
  • داشتن بانک اطلاعاتی قابل تفکیک از کل شماره های کشور.
  • دسته بندی شماره ها بر اساس سن ، جنس ، شغل ، شهر و …

مخاطب را با پیامک هوشمند جذب کنید!

یکی از راه هایی که تبلیغات را هدف مند میکند انتخاب بازه ای از مخاطبان هدف است، اگر محصول شما مربوط به جوانان و یا نوجوانان 13 تا 17 سال است بهتر است که در بانک اطلاعات از گروه بندی رده سنی استفاده کنید تا بازخورد بهتری از تبلیغات خود به دست آورید.

پس این هدف مندی است که تبلیغات را اثر بخش میکند و زمانی که شما قسمتی از بازار را هدف قرار میدهید میتوانید به راحتی مخاطبان را کنترل نمایید تا این که به صورت بی هدف برای کل مردم کشور پیامکی ارسال کنید بدون این که بتوانید بازخورد ان را پشتیبانی کنید.

سامانه پیام کوتاه پنل پیامک فراگیر

پنل پیامک فراگیر یک نرم افزار تحت وب است که شما در هر جای ایران که باشید و با هر سیستمی اعم از لپ تاپ ، تبلت و یا کامپیوتر تنها با یک نام کاربری و گذرواژه به راحتی میتوانید به آن درسترسی داشته باشید، این سامانه پیامکی به هیچ سخت افزار خاصی نیاز ندارد و شما تنها با داشتن یک دستگاه متصل به اینترنت میتوانید از امکانات متنوع پنل پیامکی فراگیر استفاده نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی

یکی از راه های درآمد زایی تبلیغات است ، تبلیغاتی که باعث میشود شما راحت تر بتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار نمایید و این ارتباط ها است که باعث میشود کسب کار شما پیشرفت کرده و یا فروش و خدمات بیشتری داشته باشید. در طی چند سال اخیر تبلیغات پیامکی بازخورد بیشتری به نسبت تبلیغات شهری از خود نشان داده اند و همین امر باعث شده تا برخی از صاحبان مشاغل این نوع تبلیغات را به صرفه تر بدانند و  از ان بیشتر استفاده نمایند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت