پنل sms فراگیر ارائه دهنده خدمات پیامکی جهت تبلیغات مجازی

پنل sms فراگیر ارائه دهنده خدمات پیامکی جهت تبلیغات مجازی

پنل sms فراگیر ارائه دهنده خدمات پیامکی جهت تبلیغات مجازی

پنل sms بستری مناسب برای ارائه تبلیغات و دریافت بازخورد مناسب. یکی از راه های ساده و ارزان برای ارتباط گرفتن با مشتریان و طرفداران خدمات ما استفاده از پیامک های متنی است، البته برای استفاده از این نوع تبلیغات باید استراتژی های خاص آن را آموخته و سپس اقدام به تبلیغات نمایید.

با گذشت زمان و توسعه شبکه های اجتماعی چون واتس آپ ، تلگرام ، اینستا و … حضور پنل های پیامکی کمی کمرنگ شده ولی با این وجود همچنان بسیاری از شرکت های بزرگ و ارائه دهنگان خدمات کاربردی از این روش برای جذب مخاطب ، اطلاع رسانی و … استفاده میکنند.

نوعی از پرکاربرد ترین تبلیغات پیامکی آگاه سازی در زمینه تخفیفات محصولات و خدمات است ، البته این نوع تخفیفات نیز از طریق شبکه های اجتماعی ، رسانه های ملی و … نیز انجام میشود ولی استفاده از پنل پیامکی توجه بیشتری را به خود جذب میکند زیرا افراد روزانه تلفن خود را چک میکنند و خواه یا ناخواه پیامک های خود را باز کرده و نگاهی به آنها می اندازند ولی در تبلیغات رسانه ای ممکن است قشر خاصی از افراد در زمان آگهی تبلیغاتی سر کار بوده و یا مشغول فعالیت های مختلفی هستند و ممکن است از این نوع تخفیفات و اطلاع رسانی بی خبر بمانند.

از طرفی استفاده از پنل sms برای تبلیغات بسیار به صرفه بوده زیرا هزینه هایی پیامک ها اندک بوده و شما لپ کلام را به مشتری انتقال خواهید داد و مجبور به صرف هزینه های اضافی و جهت تصویر سازی ، تدوین و خیلی از خدمات جانبی را پرداخت نخواهید کرد.

تبیلغاتی به صرفه در کمترین زمان با استفاده از سامانه های ارسال و دریافت پیام همره با بازخورد مناسب.

پنل پیامک فراگیر ابزاری قدرتمند جهت برقراری ارتباط جمعی و ارسال sms های اطلاع رسانی و تبلیغات است که در قالب یک وب سایت در محیط اینترنت بارگذاری شده و بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار جانبی قابلیت ارسال و دریافت پیامک را برای شما عزیزان فراهم میکند.

فعالسازی پنل پیامک در کمتر از چند ثانیه!

یکی از مواردی که پنل های پیامکی را از دیگر نوع تبلیغات مجازی و محیطی متمایز میکند میتوان به کاربرد آسان و سریع پنل sms اشاره نمود.

برخلاف بسیاری از تبلیغات که باید قبل از آن مراحل زیادی را انجام دهید و یا هزینه های زیادی را هم متحمل شوید این نوع تبلیغات تنها با یک بار ثبت نام میتوانید بار ها و بار ها از امکانات پنل ارسال پیامک استفاده نمایید.

دسترسی به بانک اطلاعاتی جامع و به روز پنل sms !

مورد دیگری که این نوع تبلیغات را از دیگر تبلیغات متمایز میکند دسترسی به بانک اطلاعاتی مجزا و بروز را نام برد.

در تبلیغات تلویزیونی و محیطی و یا دیگر تبلیغات جامعه هدف یکسان بوده و شما نمیتوانید به افراد خاصی اطلاع رسانی کنید بلکه این نوع تبلیغات به صورت کلی انجام می شود. زیرا این بانک های اطلاعاتی بر اساس سن ، شغل ، محله ، شهر و … دسته بندی شده اند و شما به راحتی میتوانید یک جامعه هدف خاصی را انتخاب کنید تا بتوانید تبلیغات هدف مند تر و با بازدهی بیشتر داشته باشید.

ارسال پیامک انبوه

پیامک فراگیر به شما این امکان را میدهد تا بتوانید تبلیغات و بازاریابی مجازی را به صورت انبوه و در سراسر ایران انجام دهید. بدون این که هیچ نگرانی داشته باشید.

در پنل sms فراگیر بانک های اطلاعاتی بروز بوده و دسته بندی آنها کاملا دقیق و شما به راحتی میتوانید به مخاطبان خاص خود با کمترین هزینه اطلاع رسانی کنید.

 امکانات دیگری در پنل های پیامکی در اختیار شما قرار داده میشود مانند امکان دریافت رایگان پیامک ، ارسال هوشمند پیامک ، بهره مندی از مشاوره رایگان و …

مخاطب را با پیامک هوشمند جذب کنید!

هدف مندی در تبلیغات بسیار مهم است این که شما میدانید بازار هدف مربوط به چه مجموعه ای از افراد است به شما کمک میکند تا هزینه کمتری را محمل شوید و شاهد بازدهی بیشتری باشید.

زمانی که شما به همه افراد یک کشور پیامک میدهد مثلا با موضوع تخفیف فروشگاهتان تنها افرادی که در شهر و یا استان شما ساکن هستند میتوانند از این تخفیف بهره مند شوند و پیامک های ارسالی به افراد ساکن در دیگر شهر ها بیهوده بوده و هیچ بازدهی ای برای شما نخواهد داشت.

 یا اگر شما پیامکی را به صورت انبوه به تمام افراد ساکن در کشور ارسال کنید و نتوانید پاسخگوی حجم زیاد درخواست ها باشید بدون شک تبلیغات انجام شده منجر به تفکر منفی افراد نسبت به خدمات شما خواهد شد و به همین دلیل مشتریانی که توسط تبلیغات جذب میکنید کاهش پیدا کرده و تصور بدی را از خود در ذهن آنها بجا میگذارید.

شما در هر نوع تبلیغات باید با استراتژی های مربوط به آن نوع تبلیغات پیش بروید تا بتوانید مشتریان و طرفداران جدیدی را جذب نماید پس فرقی نمیکند که شما میخواهید از طریق پنل sms و پیامک تبلیغات کنید و یا یک تیزر تلویزیونی را به اجرا بگذارید در تمام موارد باید قوانین مربوط به تبلیغات در آن زمینه را فراگرفته و به تک تک آنها عمل کنیم تا بتوانید بازدهی بهتری را دریافت نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت