پنل پیامکی رایگان

پنل پیامکی رایگان با امکان ارسال پیامک از روی نقشه

پنل پیامکی رایگان با امکان ارسال پیامک از روی نقشه

پنل پیامکی رایگان با امکان ارسال پیامک از روی منطقه و نقشه و هزاران خدمات دیگر فراگیر پیامک که بر اساس پیشرفته ترین و بروز ترین پنل های پیامکی و اس ام اسی طراحی و در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

پنل اس ام اس فراگیر (frsms.ir) یکی از صد ها پنل پیامکی پیشرفته ایران زمین است که در قالب بک وب سایت تنظیم شده و بروز ترین خدمات و بانک های اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

سامانه های پیامکی بسیاری در بستر اینترنت وجود دارد که همگی تقریبا از امکانات برابری برخودار اند و شاید تنها در پشتیبانی کمی متفاوت از یک دیگر باشند و این بستگی به شما دارد که بخواهید با کدام یک کار کنید.

در پنل پیامکی رایگان تحت وب شما امکان ارسال پیامک های گروهی، زمان دار، دوره ای، متناظر، تکی و صد ها امکانات دیگر را دارید که همه اینها در محیطی کاربردی و آسان در نظر گرفته شده است.

سامانه پنل پیامکی رایگان فراگیر

سامانه های پیامکی با هدف ایجاد محیط امن با کاربری آسان در جهت تبلیغات مجازی شروع به فعالیت نموده اند و بستری را برای کسب کار ها آماده نمودند تا بتوانند پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را به راحتی انجام دهند. شاید بتوان گفت کلیه کسب کار های خدماتی با هدف برد برد شروع به فعالیت نموده اند فعالیتی که منجر به رضایت خاطر هر دو طرف شده و هر کدام به سود دهی مورد نظر خود دست پیدا میکنند.

فرقی نمیکند که شما با پنل پیامک رویال ، پنل پیامک وی آی پی ، پنل پیامک ویژه و یا پنل پیامک رایگان استفاده میکنید شما در همه این پنل ها به راحتی میتوانید به تمامی شماره های سراسر ایران و حتی افرادی که پیامک های خود را مسدود کرده اند پیامک ارسال کنید. زیرا پیامک فراگیر امکان بلک لیست را در تمامی پنل های خود در حالت فعال گذاشته تا شما بتوانید تبلیغات هدفمندی را انجام دهید.

برای استفاده از پنل پیامکی رایگان شما نیازی به هیچ دستگاه و یا وسایل جانبی ندارید و حتی لازم نیست که برای ارسال پیامک ها به صورت مداوم به اینترنت وصل باشید زیرا این پنل تحت وب بوده و شما به راحتی میتوانید به آن دسترسی داشته باشید و برای زمان هایی که پیشبینی میکنید ممکن است دستری به اینترنت نداشته باشید پیامک ها را به صورت زماندار ارسال نمایید تا در تاریخ موعود در دسترس مخاطب قرار بگیرد.

ارسال پیامک به همه

سامانه پیامک فراگیر پنل پیامکی رایگان اما کاربردی

شما در پنل پیامکی فراگیر امکانات بسیاری را در دسترس دارید و همچنین با خلاقیت خودتان میتوانید استفاده های بهتری نیز از این امکانات داشته باشید.
ارسال پيامک آني و سريع، ارسال پيامک کد فعال سازي، هشدار کاهش شارژ سامانه، پیامک کارت ویزیت، پیامکی نمایندگی، سامانه پیامک، ارسال پیامک تبلیغاتی، سامانه پیامکی ارسال کد فعالسازی از طریق پیامک، پنل اس ام اس، ارسال پیامک به شماره های مسدود مخابراتی، تخفیف ویژه بسته فرهنگی، بانک پیامک مناسبتی، سامانه پیامک ویژه هیئت های مذهبی مساجد و امور خیریه، برگزاری نظرسنجی پیامکی، پاسخگوی خودکار پیامکی، ارسال پیامک گروهی، دفترچه تلفن پیامکی، ارسال پیامک از سیم کارت، ارسال پیامک به لیست سیاه، ارسال پیامک سفید، ارسال پیامک انبوه منطقه ای، ارسال پیامک از طریق اینترنت، ارسال پیامک کدپستی، ارسال پیامک به اصناف و مشاغل، ارسال اس ام اس گروهی و تکی، ارسال پیامک زمانبندی، ارسال پیامک دوره ای، ارسال پیامک متناظر و هوشمند.

پنل پیامکی رایگان فراگیر

بیش از 90 درصد مردم اجتماع همیشه به دنبال ابزاری ارزان تر و کاربردی تر هستند زیرا این کار هم به نفع آنها و هم به نفع افرادی که بر باور سود کم برکت زیاد هستند است.

اگر شما هم قصد دارید برای مخاطبان و مشتریان خود پیامک با هزینه کمتری ارسال نمایید با ما همراه باشید.

فراگیر پیامک جز برترین ارائه دهندگان خدمات پیامکی ارزان است که خدمات ارسال پیامک را در پنل های رایگان فراهم کرده است

در فراگیر پیامک شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای میتوانید ثبت نام کنید پنل کاربریتان را شارژ نماید و سپس اقدام به ارسال پیامک نمایید شما با تبلت ، موبایل و یا کامپیوتر شخصیتان به راحتی میتوانید به وبسایت پیامک فراگیر وصل شوید و پیامک های خود را ارسال نمایید.

پنل پیامک فراگیر تاریخ انقضا نداشته و شما با یک بار ثبت نام برای همیشه عضوی از این پنل خواهید بود از طرفی با فراگیر پیامک شما میتوانید پیامک هایی را به صورت 100% رایگان از طرف طرفداران ، مخاطبان و مشتریان خود دریافت نمایید پیامک های انتقادی و یا جهت تشکر از خدمات خوبتان که همه باعث پیشرفت کسب کار شما خواهد بود.

 

برخی از امکانات پنل رایگان

هوشمند به مخاطبین

هوشمند به مخاطبین

کد پستی پیشرفته

بروزرسانی سیستم

گروه بندی مخاطبین

پیام های دریافتی ( inbox )

پیام های حذف شده ( RecybcleBin )

ارسال پیامک زماندار

نمایش تعرفه ها

ارسال رنجی

پیامک انبوه پستی

پیامک انبوه پستی

انبوه سنی و جنسی

پشتیبانی آنلاین

پیام های حذف شده ( RecybcleBin )

تراکنش های مالی

شارژ آنلاین حساب

خرید شماره جدید

پیام های ارسالی ( Outbox )

مدیریت پوشه ها

ارسال انبوه صنفی

انبوه شهری همراه اول

مشتریان ( دفترچه تلفن )

ارسال هوشمند

ارسال گروهی

و ....

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت