پنل اس ام اس فراگیر وب سرویس پیامک متنی و صوتی

پنل اس ام اس فراگیر وب سرویس پیامک متنی و صوتی

پنل اس ام اس فراگیر وب‌سرویس پیامک متنی و صوتی

پنل اس ام اس فراگیر یک وب‌سرویس حرفه‌ای است و شما در این وبگاه به‌راحتی می‌توانید به شماره‌های ساکنان یک محله و یا یک منطقه خاص از یک شهر بر اساس نقشه پیامک ارسال نمایید و این امکان به شما این اجازه را می‌دهد تا بتوانید تبلیغاتی هدفمند و مؤثر داشته باشید.

ما در پنل اس ام اس فراگیر برای شما پنل های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که شما بر اساس این پنل ها به امکانات مختلفی دسترسی دارید بنابراین شما بر اساس نیاز خودتان می‌توانید یکی از پنل های موجود در این وب‌سایت را انتخاب نموده و شروع به تبلیغات پیامکی نمایید.

جهت مشاوره رایگان با شماره 0002 3225 038 تماس بگیرید.

وب‌سرویس ارسال پیامک همه شماره‌ها

در پنل اس ام اس فراگیر شما به‌راحتی می‌توانید به گروهی‌های مختلفی از افراد که بر اساس شغل ، محل ، سن ، جنسیت و … پیامک ارسال نمایید و تبلیغات استارت آپ خود را هدفمندتر پایه‌گذاری نمایید.

در پنل اس ام فراگیر خطوط متعددی در نظر گرفته‌شده که برخی از آن‌ها رایگان بوده مابقی برای فعال شدن نیاز است تا شما هزینه‌ای را پرداخت نمایید. شما به‌وسیله این خطوط می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی کمپانی خود را ارسال نمایید و یا اگر مایل باشید می‌توانید یا خطوط شخصی خود این کار را انجام دهید.

ارسال پیامک صوتی نیز یکی از خدمات پنل پیامکی فراگیر رایانه است که شما می‌توانید با استفاده از خط خدماتی تبلیغات خود را بر اساس پیام صوتی ارسال نمایید.

شما برای ارسال پیامک تنها باید سه‌گام را طی کنید ابتدا در پنل پیامکی فراگیر ثبت‌نام نمایید ، پنل خود را شارژ نموده و اقدام به ارسال پیامک نمایید.

ارسال از سیم‌کارت در پنل اس ام اس

شما در پنل پیامک فراگیر به‌راحتی می‌توانید از بانک شماره‌های خود استفاده نموده و هم‌زمان به گروه‌های موجود در پنل پیامکی نیز پیامک ارسال نمایید

ارسال دکل BTS ایرانسل

ارسال پیامک از طریق BTS تنها برای ارسال پیامک برای خطوط ایرانسل و رده سنی 16 الی 25 مناسب است به‌عنوان‌مثال اگر شما محصولی را تولید و یا عرضه می‌کنید که مناسب برای این سنین است می‌توانید از این امکان پنل پیامکی فراگیر استفاده نمایید.

ارسال از روی نقشه

با استفاده از این گزینه می‌توانید پس از انتخاب شهر به‌راحتی منطقه موردنظرتان را از روی نقشه انتخاب کنید و به مشترکین همراه اول و ایرانسل آن منطقه به تعداد موردنظرتان پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک بر اساس جنسیت و سن

اگر خدمات و محصولاتی که تولید و عرضه می‌کنید متناسب با قشر خاصی از جامعه است به‌عنوان‌مثال خانم‌ها و یا آقایان و یا به رده سنی خاصی تعلق دارد شما به‌راحتی می‌توانید بر اساس سن و یا جنس مخاطب پیامک ارسال نمایید این امکان به شما کمک می‌کند تا هزینه کمتری پرداخت نمایید و بازخورد بهتری را تجربه کنید.

سرویس پیامک صوتی امکانی دیگر در پیامک من

لحن گفتار شما ، نوع صدا ، طریقه بیان گفته و … همه در تبلیغات و بازاریابی تأثیر دارد و اگر شما قصد دارید پیامی را به مشتریان و یا مخاطبان خود انتقال دهید و قصد دارید تأثیر بیشتری بر روی بگذارید می‌توانید از امکان ارسال پیامک صوتی فراگیر پیامک استفاده نمایید در این نوع ارسال پیامک صوتی میزان هزینه‌بر اساس ثانیه محاسبه می‌شود در پیامک‌های متنی نیز بر اساس تعداد حروف و ایمیل‌های ارسالی نیز به میزان حجم آن‌ها محاسبه می‌شود.

ارسال پیامک بر اساس مشاغل در پنل اس ام اس

گاهی پیش می‌آید که شما خدماتی را ارائه می‌دهید که مربوط به یک صنف خاص است مثلاً برای فروش لاستیک‌های ماشین‌های باربری تخفیف گذاشته‌اید و می‌خواهید رانندگان و آژانس‌های باربری از این تخفیف باخبر شوند پس می‌توانید با استفاده از پنل پیامک فراگیر به تنها کلیه رانندگان و آژانس‌های باربری پیامک ارسال نمایید و شاهد بازخورد آن باشید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه

اگر شما شعبه جدیدی از فروشگاه خود را در شهری دیگر افتتاح کرده‌اید و قصد دارید تمامی کسانی که در آن منطقه اقامت دارند از وجود شما باخبر شوند می‌توانید با استفاده از گزینه ارسال پیامک بر اساس نقشه به آن‌ها اطلاع‌رسانی نمایید. در این نوع از ارسال پیامک شما به‌سادگی یک منطقه را انتخاب کرده و به مردم همان منطقه پیامک ارسال می‌نمایید.

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات ممنوع است

کلیه افرادی که دریافت پیامک‌های شماره‌های پنل های پیامکی را مسدود کردند جزء گروه لیست سیاه قرار می‌گیرند ولی شما می‌توانید با استفاده از امکان ارسال پیامک به لیست سیاه به کلیه کسانی که پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال نمایید ولی بهتر است متن پیامک به‌گونه‌ای نباشد که آرامش دریافت‌کننده پیامک را بر هم زند.

پنل اس ام اس فراگیر وب سرویس پیامک متنی و صوتی

پنل اس ام اس فراگیر وب سرویس پیامک متنی و صوتی

آموزش ثبت نام در پنل پیامک 

ما در سامانه پیامکی فراگیر تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا شما به‌راحتی و با آسودگی خاطر تبلیغات پیامکی خود را انجام دهید مراحل ثبت‌نام و خرید در این پنل بسیار ساده بوده و شما با طی کردن چند مرحله به‌راحتی می‌توانید صاحب یک پنل پیامکی باشید.

در پنل پیامکی فراگیر شما به روش‌های مختلفی می‌توانید پیامک ارسال نمایید و انتخاب این‌که بر چه اساسی پیامک ارسال نمایید تنها به خود شما بستگی دارد.

هدف ما ایجاد بستری امن برای استارت آپ ها و شرکت‌های تازه تأسیس و کهنه‌کار است تا بتوانند به‌راحتی خودشان و خدماتشان را به ساکنان کشور ایران معرفی کنند.

به یاد داشته باشید اگر نیاز به راهنمایی داشتید و در پنل چیزی برایتان گنگ بود به‌راحتی می‌توانید با شماره تماس‌های سایت تماس بگیرید و یا از طریق پنل تیکت ارسال نمایید تا کارشناسان در پنل پیامکی مشکل شمارا برطرف نمایند و یا شمارا راهنمایی کنند.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت