پنل اس ام اس شهرکرد

پنل اس ام اس شهرکرد ارائه دهنده خدمات ارسال منطقه ای ، سن ، جنس و …

پنل اس ام اس شهرکرد

پنل اس ام اس شهرکرد یک وب‌سرویس است که امکان ارسال پیامک را برای تمامی مردم شهر شهرکرد و دیگر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری و کلیه استان ها و شهر های کشور فراهم نموده است

اگر شما قصد دارید که در عرصه تبلیغات، از تبلیغات پیامکی نیز بهره‌مند شوید و  از این طریق بازه مخاطبان خود را افزایش دهید و خود را به افراد بیشتری معرفی کنید پنل رایگان پیامک فراگیر می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد، درست است که سامانه پیامکی یک پنل ملی است و هرکسی از هر شهری می‌تواند از طریق آن سامانه sms به مردم شهرهای مختلف و یا به همشهریان خود پیامک ارسال نماید ولی قرار داشتن دفتر سامانه پیامکی فراگیر در شهرکرد باعث شده تا ساکنین شهر شهرکرد به‌راحتی بتوانند در دفتر پنل پیامکی حضور پیداکرده و در رابطه با روش‌های ارسال پیامک و بازاریابی پیامکی مشاوره گرفته و مشکلات خود را برطرف نمایند.

پنل اس ام اس شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری به شما این امکان را می‌دهد تا در هر شهری (شهرکرد، بروجن، لردگان، فرخ شهر و…) از این استان هستید بتوانید به دفتر شرکت حضور پیدا کنید تا ما در مورد امکانات پنل پیامکی با شما به صحبت بنشینیم و نیاز شمارا از پنل پیامک خوب بررسی کرده و شمارا درزمینهٔ ارسال پیامک انبوه راهنمایی کنیم.

پیامک تبلیغاتی شهرکرد یا تبلیغات چاپی در سطح شهر

این‌گونه برآورد شده که بازدهی تبلیغات پیامکی از تبلیغات چاپی همانند تراکت ، بیلبورد ، روزنامه‌ها و … بیشتر است ، چراکه تنها گروه خاصی به متن تراکت‌ها توجه می‌کنند و یا معدود افرادی در مسیر به طرح و یا نوشته‌های یک بیلبورد توجه می‌کنند و یا گروهی از بازگشتگان و افراد خاصی هنوز هم پیگیر مطالب و اخبار روزنامه‌ها هستند ولی افراد بزرگ و کوچک روزانه ده‌ها بار تلفن خود را چک می‌کنند که نکند چیزی از چشمشان دور بماند.

البته در همه تبلیغات این نوع تبلیغ شما است که مخاطب را جذب می‌کند به‌عنوان‌مثال هر فردی نگاهش به یک بیلبورد خاص جذب می‌شود و یا یک کارت ویزیت و یک تراکت متفاوت توجه هرکسی را جذب می‌کند اما اگر همین بیلبورد و تراکت با یک طرح معمولی چاپ‌شده باشد قطعاً نگاه‌های کمتری را به خود جذب می‌کند. این قانون در تبلیغات پیامکی نیز وجود دارد اگر شما یک متن پیامک معمولی انتخاب کنید و یا در ارسال پیامک دقت کمی به خرج دهید بدون شک آن پیامک بدون این‌که باز شود حذف خواهد شد ولی اگر شما از متن جذاب‌تر و از روش‌های خاص برای ارسال پیامک استفاده کنید آن زمان است که متوجه بازخورد بالای تبلیغات پیامکی خواهید شد.

با گسترش اینترنت و همگانی شدن تلفن‌های همراه دیگر نقش تبلیغات چاپی کمی کمرنگ شده و تقریباً تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها بازخورد بهتری از خود به‌جای می‌گذارد.

قابلیت‌های پنل اس ام اس شهرکرد

پنل اس ام اس شهرکرد امکانات متنوعی دارد مثلا شما به‌راحتی می‌توانید تعداد شماره‌های موجود در پنل رایگان پیامکی از یک شهر در شهرکرد و یا شهری دیگر در همین استان و یا دیگر استان‌های ایران را به دست آورید و با نوشتن متن پیامک برآورد قیمت کنید و قبل از پرداخت متوجه شوید که چه میزان پرداخت برای شما ممکن است و یا شما می‌توانید زمان پیامک را تنظیم کنید و به پنل پیامکی دستور دهید که در این زمان پیامک‌ها ارسال شوند.

ازآنجایی‌که بسیاری از خطوط اعتباری غیرفعال‌اند شما می‌توانید انتخاب کنید که پیامک‌ها تنها به شماره‌های دائم ارسال شوند و یا برعکس برای یک خدمات در سیم‌کارت‌های اعتباری تنها به مشترکین خطوط اعتباری پیامک ارسال نمایید.

شاید با خود فکر کنید خوب است یک جلسه با وکلا شهر شهرکرد بگذارم و در مورد زمینه کاری خود برای آن‌ها توضیحاتی ارائه دهم و یا برای فروش برخی از کتب آموزشی می‌خواهید باعرضه کنندگان کتاب در شهرکرد ارتباطی برقرار کنید، این کار با پنل اس ام اس شهرکرد بسیار ساده است شما تنها باید در قسمت انتخاب مخاطبان شهر و شغل موردنظر را انتخاب کنید و به‌راحتی به شماره‌های تمامی وکلا شهر شهرکرد و یا دیگر کسب کارها در این شهر  دسترسی پیدا کنید.

بانک شماره‌های تلفن در پنل اس ام اس شهرکرد روزانه آپدیت شده و شماره‌های جدید و امکانات جدید به آن اضافه خواهد شد.

شما با عضویت رایگان در پنل پیامک فراگیر به‌تمامی شماره‌های افراد ساکن در شهرکرد و دیگر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری به‌صورت رایگان دسترسی خواهید داشت.

قابل ذکر است بانک شماره های پنل اس ام اس شهرکرد بر اساس مشاغل ، شهر ها و … گروه بندی شده اند و لزومی ندارد شما انها را به صورت دستی انتخاب نمایید. شما در این پنل پیامکی به راحتی میتوانید به تمامی شماره های فعال در استان چهار محال و بختیاری و شهر شهرکرد به صورت رایگان دسترسی داشته باشید و به هر منطقه ای از شهر شهرکرد و یا شهر های دیگر چون فرخشهر ، لردگان و … پیامک ارسال نمایید.

به کدام شهرهای استان چهارمحال و بختیاری میتوان پیامک انبوه ارسال کرد؟

کلیه شماره های ساکنان شهر های مختلف استان چهار محال و بختیاری مانند شهرکرد ، بروجن ، لردگان ، فرخ‌شهر ، فارسان ، هفشجان ، جونقان ، سامان ، فرادنبه ، بن ، شهر کیان ، سورشجان ، بلداجی ، باباحیدر ، اردل ، نقنه ، پردنجان ، شلمزار ، گندمان ، گهرو ، گوجان ، طاقانک ، ناغان ، سردشت ، سودجان ، سفیددشت ، آلونی ، دستنا ، چلیچه ، وردنجان ، کاج ، نافچ ، مال خلیفه ، دشتک ، هارونی ، چلگرد ، سرخون ، بازفت ، منج ، صمصامی در پنل اس ام اس شهرکرد موجود است و شما به صورت رایگان میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

اگر قصد ارسال پیامک انبوه در شهرکرد را دارید میتوانید به راحتی در پنل پیامکی شهرکرد به صورت رایگان ثبت نام کرده و از کلیه امکانات پنل پیامکی شهرکرد استفاده نمایید.

حال فرض کنیم که شما قصد ندارید به تمامی افراد ساکن در شهرکرد پیامک ارسال نمایید بنابر این میتوانید از طریق بانک های شماره های خود که در فایل اکسل ذخیره اند و یا شماره های موجود در سیم کارتتان پیامک ها را ارسال نمایید.

قابلیت های پنل اس ام اس شهرکرد

 • ارسال پیامک سفید به بلک لیست ها
 • بانک شماره تلفن مشاغل سراسر کشور
 • ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر
 • اختصاص خطوط اشتراکی رند
 • پایین ترین تعرفه ارسال پیامک
 • ارسال به موبایل های فعال در منطقه ی مورد نظر
 • خرید ارزان خطوط اختصاصی دلخواه
 • اختصاص خط رند اشتراکی خدماتی برای ارسال قطعی پیامک سفید به بلک لیست ها
 • ارسال پیامک بر اساس منطقه ای کدپستی در پنل اس ام اس شهرکرد

اگر شما یک کسب کار تازه در یک منطقه از شهر شهرکرد راه اندازی نموده اید و قصد دارید به ساکنان آن محل اطلاع رسانی کنید که به مناسبت افتتاح فروشگاه و یا کسب کارتان مقداری تخفیف خدمات و یا فروش گذاشته اید میتوانید با انتخاب کد پستی های آن محل پیامک ارسال نمایید و بودجه تبلیغات خود را صرف کاری کنید که بازدهی بیشتری برای شما دارد این کار یک تبلیغ هدف مند است زیرا در یک فروشگاه و یا یک دفتر خدماتی مشتریان بیشتر اهل آن محل هستند.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه اس ام اس شهرکرد

پنل اس ام اس شهرکرد

شاید برای شما نیز پیش آمده به محض ورود به یک مکان خاص پیامکی با عنوان خوشآمد گویی برای شما ارسال میشود و یا شما را راهنمایی میکند که برای انجام اموری خاص میتوانید مراحل زیر را انجام دهید. این تفاق با استفاده از امکان ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل صورت میگیرد.

به عنوان مثال شما میتوانید با این امکان به کلیه افرادی که طی 7 روز گذشته از محل کسب شما گذر کرده اند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

ارسال پیامک برای اصناف با پنل اس ام اس شهرکرد

پنل اس ام اس شهرکرد

همانطور که در بخش ها قبل برای شما عزیزان شرح دادیم یکی از امکانات پنل اس ام اس شهرکرد ارسال پیامک به صنف ها و مشاغل مختلف بر اساس گروه بندی های کسب کار ها است.

ارسال پیامک به مشاغل خاص از هدف مند ترین نوع ارسال پیامک تبلیغاتی است زیرا شما به خوبی جامعه هدف خود را میشناسید و تنها به مخاطبانی که در زمینه ی شغلی دلخواه شما هستند پیامک ارسال میکنید همین امر باعث میشود شما مجبور به پرداخت هزینه بیشتری نباشید.

در استان چهارمحال و بختیاری مشاغل در شهر ها زیر نظر بخش اصناف شهرکرد و دیگر شهر ها هستند البته اداره امور اصناف شاخه بندی بوده و تنها مربوط به استان چهارمحال و بختیاری نیست و هر استانی اتاق اصناف مخصوص خود را دارد که صاحبان مشاغل مختلف در آن اتاق ثبت مام نموده اند و اتاق اصناف کلیه استان ها زیر نظر اتاق اصناف ایران قرار داشته و مجموعه کاملی را تشکیل میدهند.

تبلیغات پیامکی بر اساس بانک های اطلاعاتی اصناف انجام شده و شما به راحتی میتوانید به تمامی وکلا در شهرکرد ، تمامی آموزشگاه های زبان در شهرکرد ، تمامی مراکز خدماتی در شهرکرد و … پیامک ارسال نمایید قابل ذکر است که انتخاب کسب کار و شغل در پنل پیامک شهرکرد تنها مربوط به نوع تبلیغ شما است مثلا اگر شما فروشنده کتاب های کمک آموزشی زبان های مختلف مانند انگیلیسی ، فرانسه و … هستید میتوانید پیامک تبلیغاتی خود را تنها به مدیران و موسسان آموزشگاه های زبان در سراسر استان و یا تنها در شهر شهرکرد ارسال نمایید.

این یک پوئن مثبت است که شما بتوانید تنها به یک گروه خاص از مشاغل و یا محل خاصی از یک شهر یا استان پیامک ارسال نمایید، داشتن جامعه هدف شما را از پرداخت هزینه های اضافی باز میدارد زیرا ممکن عمده مشتریان شما از یک صنف خاص  تامین شوند.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در سامانه اس ام اس شهرکرد

پنل اس ام اس شهرکرد

آیا برای بازاریابی قشر خاصی از جامعه مد نظرتان است مثلا میخواهید تنها به آقایان ، بانوان و یا به سن خاصی از افراد پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید ، اگر پاسخ شما آری است پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

قطعا هم اکنون که تصمیم گرفته اید برای قشر خاصی از جامعه پیامک ارسال نمایید قطعا برنامه هدفمندی دارید و ما برای عملی کردن برنامه شما در پنلاس ام اس شهرکرد امکان ارسال پیامک به افراد با سنین مختلف و جنسیت های متفاوت را فراهم کرده ایم.

میتوان گفت یکی از راز های کسب کار ها در موفقیتشان تبلیغات هدفمند است، صاحبان کسب کار ها به خوبی میدانند چه تبلیغی چه جایگاهی دارد و یا در هر مکانی چگونه باید تبلیغات انجام شود.

تصور کنید که شما صاحب یک آرایشگاه زنانه و بالعکس صاحب یک آرایشگاه مردانه اید

اگر شما به تمامی ساکنان شهرتان پیامک اطلاع رسانی و تبلیغاتی ارسال کنید بهتر است و یا تنها به ساکنان مرد و یا ساکنان زن در آن منطقه پیامک ارسال نمایید به صرفه تر است؟

قطعا داشتن جامعه هدف در تبلیغات به صرفه تر بوده و بازدهی بالا تری نیز خواهد داشت.

چه ویژگی هایی پنل اس ام اس شهرکرد را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

سرعت بالای ارسال پیامک ، پشتیبانی حضوری و تلفنی و تیکیتی و … مواردی است که پیامک تبلیغاتی در پنل اس ام اس شهرکرد را از دیگر سامانه های پیامکی متمایز میکند.

 • بانک شماره تلفن بروز و رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته هر هفت روز هفته
 • کمترین تعرفه ارسال در کل کشور
 • گارانتی عودت کامل وجه پنل بمدت 10 روز
 • مادام العمر بودن پنل بدون نیاز به تمدید ماهانه و سالانه
 • ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات شهرکرد
 • پنل اس ام اس شهرکرد دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت
 • پیامک نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد.
 • پنل اس ام اس مخابرات شهرکرد، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه شهرکرد
 • هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند.

چرا تبلیغات پیامکی

شاید با خود فکر کنید چرا پیامک را برای تبلیغات انتخاب کنیم؟

نبود نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری و در دست داشتن بانک شماره های تلفن به صورت رایگان

اکثر مخاطبان پیامک های خود را چک میکنند همچنین برای افرادی که تبلیغات خود را مسدود کرده اند نیز میتوانید پیامک ارسال نمایید. البته باید دقت داشته باشید که پیامک شما آرامش خاطر دریافت کننده را بر هم نزند.

برای ارسال پیامک همانند توزیع برخی از تبلیغات چاپی شرایط آب و هوا خیلی تاثیری ندارد

پیامک ها ماندگاری بالایی دارند به گونه ای که اگر توجه فردی را جلب نمود در صورت نیاز به راحتی میتواند به آن دسترسی داشته باشد

دسترسی به این نوع تبلیغات بسیار آسان است و تبلیغات پیامکی ظرف چند دقیقه انجام میشوند.

پیامک ها نیازی به توزیع ندارند و در کوتاه ترین زمان به دست مخاطب هدف میرسند.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت