راهنمای استفاده از سامانه پیامکی

راهنمای استفاده از سامانه پیامکی

راهنمای استفاده از سامانه پیامکی

شاید تاکنون پیش‌آمده که بخواهید در یک سامانه پیامکی عضو شوید و یا یک پنل پیامکی خاص برای شخص خودتان داشته باشید تا بتوانید برای افراد زیادی پیامکی در جهت معرفی کسب کار خود و یا محصولاتی خاص ارسال نمایید.

ما در این مطلب برای شما شرح می‌دهیم که سامانه پیامکی چیست و یا شما چگونه می‌توانید صاحب یک پنل پیامکی اختصاصی شوید.

اگر بخواهیم به‌طورکلی بگوییم پنل پیامکی یک نرم‌افزار است، نرم‌افزاری که در بستر اینترنت فعال میباشد و هیچ نیازی نیست آن را در سیستم کامپیوتری خود نصب نمایید. ویا سخت افزار اختصاصی خاصی برای آن در نظر بگیرید. شما به‌راحتی می‌توانید آدرس پنل پیامکی را در نوار آدرس مرورگر کامپیوترتان وارد نمایید تا به محیط پنل دسترسی پیدا کنید.

به‌عنوان‌مثال پیامک فراگیر یک پنل پیامک است که  شما با واردکردن آدرس frsms.ir در نوار آدرس هر مرورگری به محیط سامانه پیامکی فراگیر وارد می‌شوید. در این صفحه شما می‌توانید ویژگی‌های  انواع پنل در پیامک فراگیر را مشاهده نمایید و یا با مشتریان ما آشنا شوید.

اما چگونه پیامک‌ها ارسال می‌شوند و یا بانک شماره رایگان مخاطبین در کجای پنل است جای صحبت دارد. همان‌طور که مشاهده می‌کنید پنل پیامک از یک بخش عمومی که قابل‌نمایش برای همه و یک پیشخوان که به‌صورت اختصاصی برای هر فرد نمایش داده می‌شود تشکیل‌شده است.

اما چگونه می‌توانید به پیشخوان  سامانه پیامکی دسترسی داشته باشید.

شما بامطالعه صفحه اصلی و بررسی پنل ها به‌صورت دقیق باید یکی از چهار پنل را انتخاب نمایید زیرا در مسیر ثبت‌نام به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

بعد از انتخاب پنل موردنظرتان از بین پنل پیامک رایگان ،پنل پیامک ویژه ، پنل پیامک رویال ، پنل پیامک VIP باید بر روی کلمه ثبت‌نام در نوار منو کلیک کنید تا به صفحه ثبت‌نام هدایت شوید.

در این صفحه لازم است تا اطلاعات شخصیتان و یا شرکتتان را وارد نمایید.

در این مرحله ما یک کلمه کاربری و یک رمز عبور به شماره شما ارسال خواهیم کرد که ازآن‌پس شما می‌توانید با کلیک بر کلمه ورود در نوار منو وارد صفحه ورود به پیشخوان شوید و با واردکردن اطلاعاتتان به پیشخوان شخصی خودتان دسترسی داشته باشید.

شما در پیشخوان سامانه پیامکی با امکانات متنوعی روبه‌رو هستید که با توجه به نیازتان می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید.

در این مرحله شما به خطوط آزاد دسترسی کامل دارید و با شارژ کردن پنل به‌راحتی می‌توانید برای افراد مختلف در بانک شماره‌های رایگان در پنل، پیامک ارسال نمایید ولی اگر بخواهید خطی اختصاصی داشته باشید لازم است تا مراحل دیگری را نیز طی کنید.

خط اختصاصی چیست و چه مزایایی دارد؟

در ابتدا به شما شرح می‌دهیم که خط اختصاصی چیست و چرا شما باید یک خط اختصاصی داشته باشید.

همه انسان‌ها در همه‌جا دوست دارند که منحصربه‌فرد باشند و خطوط اختصاصی به شما کمک می‌کنند که با شماره منحصربه‌فردی به مخاطبانتان پیامک ارسال نمایید ، ولی منحصربه‌فرد بودن تنها ویژگی خطوط اختصاصی نیست در برخی از شمارهای عمومی قابلیت دریافت پیامک آن‌ها غیرفعال است ولی در خطوط اختصاصی این‌گونه نیست

شما می‌توانید شماره‌ای را انتخاب کنید که با 1000 و یا با 3000 شروع می‌شود و 6 رقم آخر آن را به انتخاب خودتان تعیین کنید. سپس کارشناسان ما در پنل پیامک فراگیر خط انتخابی شمارا برسی نموده و آن را تائید می‌کنند و شما به‌راحتی می‌توانید با خط انتخابی خودتان در سامانه پیامکی ، پیامک ارسال نمایید.

در این مطلب ما به‌صورت تصویری نوع ثبت‌نام ، شارژ پنل و ارسال پیامک را برای شما عزیزان شرح داده‌ایم و شما می‌توانید با استفاده از این مطلب به‌راحتی تبلیغات پیامکی خود را انجام دهید ولی اگر در هنگام ثبت‌نام در پنل پیامک ، شارژ پنل پیامک ، یا ارسال پیامک و … به مشکلی برخورد کردید و یا سؤالی داشتید می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از آن‌ها جویای پاسخ شوید

شما در سامانه پیامکی فراگیر می‌توانید بسته به نیاز خودتان پیامک ارسال کرده و یا پیامک دریافت نمایید و اگر ساکن شهرکرد هستید نیز میتوانید از مشاوره حضوری در رابطه با ارسال پیامک بهره مند شوید زیرا دفتر پنل پیامک فراگیر در شهرکرد واقع شده است

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت