ارسال پیامک به محدوده آنتن دهی ایرانسل BTS

ارسال پیامک به محدوده آنتن دهی ایرانسل BTS

ارسال پیامک به محدوده آنتن دهی ایرانسل BTS

ارسال پیامک به محدوده آنتن دهی یک قابلیت ویژه پنل های پیامکی است که به کاربران این امکان را میدهد تا به تمامی شماره های خطوط ایرانسل به یک محدوده خاص در یک محله و یک شهر و یا یک استان پیامک ارسال نمایید

در این نوع از ارسال ، پیامک ها از طریق دکل BTS همان منطقه به کلیه مخاطبانی که سیم کارت انها در ان لحظه روشن است ارسال میشود.

میتوان گفت مزیت این نوع ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی این است که شما تنها به مخاطبانی که خط تلفنشان تا 24 ساعت گذشته فعال بوده پیامک ارسال میکنید و این قابلیت در دیگر گروه بندی های پنل پیامکی وجود ندارد و شما مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای خطوط خاموش نیستید .

البته نکته جالب تر در این نوع ارسال پیامک این است که شما به قادر به ارسال پیامک به افرادی هستید که 24 ساعت گذشته تحت پوشش یک دکل خاص قرار داشته اند ، از این نوع پیامک ها برای خوشآمد گویی و یا راهنمایی های مورد نیاز نیز استفاده میشود.

قابل ذکر است در ارسال پیامک تبلیغاتی با استفاده از دکل BTS درصد خطا بسیار پایین بوده و میتوان گفت تقریبا ارسال پیامک به خطوط خاموش تقریبا صفر است.

این نوع ارسال پیامک با درخواست پنل پیامکی به دکل ایرانسل انجام میشود و هیچ رابطی در این بین وجود ندارد.

ارسال پیامک به محدوده آنتن دهی دکل ایرانسل (BTS) :

ارسال این نوع پیامک تبلیغاتی کمی با دیگر پیامک ها متفاوت است

در ابتدا لازم است یک استعلام از تعداد شماره های خطوط ایرانسل در آن منطقه دریافت نمایید.

بعد از ان لازم است تا فرم درخواست موجود در پیشخوان پنل پیامکیتان را دانلود نموده و بعد از پر کردن اطلاعات لازم آن را اسکن و برای ما ارسال نمایید.

این مرحله ممکن است تا 48 ساعت زمان ببرد در این 48 ساعت کارشناسان ما فرم را برسی نموده و در صورت تایید امکان ارسال پیامک برای شما فعال خواهد شد.

در این نمونه از ارسال پیامک شما همانند دیگر دسته های ارسال پیامک میتوانید روز ارسال پیامک را مشخص نمایید. مثلا شما مدیر یک هتل 5 ستاره در مشهد هستید و میخواهید یک پیامک حاوی پیام تبریک برای میلاد امام رضا به تمام زائرینی که در مشهد حضور دارند  ارسال نمایید بنابر این میتوانید بعد از انجام امور اداری مورد نیاز پیامک را تنظیم کنید تا در تاریخ ولادت امام رضا پیامک ها به زائرین ارسال شود.

قابل ذکر است در این نوع ارسال پیامک هیچ گونه گزارشی از طرف اپراتور برای شما ارسال نخواهد شد.

تعرفه ارسال پیامک از دکل ایرانسل (BTS) :

در این نوع ارسال پیامک تعرفه ها همانند دیگر گروه های ارسال پیامک در پیشخوان پنل ثبت شده و تنها شما باید 90% ارزش افزوده به پنل اضافه نمایید.

نیازی به پرداخت هزینه برای خرید خط ، پنل و … وجود ندارد .

فاکتور رسمی نیز به مشتریان ارائه می گردد .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت