ارسال پیامک زماندار و مناسبتی

ارسال پیامک زماندار و مناسبتی به صورت دوره ای

ارسال پیامک زماندار و مناسبتی

ارسال پیامک زماندار مناسب برای افرادی است که می‌خواهند برای تمامی مناسبت‌ها پیامک‌هایی به مشتریان و مخاطبان خود ارسال نمایند، شاید بتوان گفت این‌یک امکان بسیار کارآمد است تا افراد بتوانند با استفاده از این ماژول شما قادر خواهید بود تا به‌صورت خودکار پیامک‌هایی به کاربران سایتتان و یا مشتریان فروشگاهتان و … پیامک‌هایی حاوی زادروز ، زمان سررسید اقساط و … ارسال نمایید.

ما در عصر تکنولوژی زندگی می‌کنیم و تقریباً اکثر کارهای ما الکترونیک شده ، به‌عنوان‌مثال اگر ما در نیم‌قرن پیش قصد داشتیم پیامی را برای دوستی و یا همکاری ارسال نماییم قطعاً باید این کار را با نامه و به‌وسیله پیک ارسال می‌کردیم اما اکنون نامه‌ها و پیام‌ها در کسری از زمان به دست ما می‌رسند بدون این‌که ما بخواهیم کار سختی را انجام دهیم .

در دنیای دیجیتال امروز حتی کودکان نیز یک تلفن همراه شخصی دارند و به‌طور میانگین برآورد شده که هر فرد چه جوان ، چه نوجوان و چه بزرگ‌سال روزانه 50 مرتبه تلفن همراه خود را چک می‌کند و به همین دلیل است که تبلیغات پیامکی با استقبال خوبی روبه‌رو شده است.

می‌توان گفت روزانه میلیون‌ها پیامک ارسال می‌شوند که هرکدام حاوی اطلاعات خاصی هستند ولی پیامک‌های زمان‌دار بیشتر برای یادآوری‌های مناسبت‌ها و یا سررسید اقساط و … کاربرد دارند

مردم به خاطر این ارسال پیامک زماندار  را انتخاب می‌کنند چون استفاده از این ماژول در پنل پیامکی بسیار منظم و ساده است، کافی است شما تنها برای یک‌بار پیامکی را ذخیره نمایید تا بتوانید بارها از آن استفاده کنید.

بدون شک افرادی که دنیای دیجیتال را باور کرده‌اند و هماهنگ با آن پیشرفت کرده‌اند می‌توانند از این فضا به بهترین نحو استفاده نمایند.

شما با استفاده از پیامک‌های زمان‌دار می‌توانید شادی را به هم نوعان خود هدیه دهید مثلاً هر فرد با شنیدن تبریک تولد و یا سالگرد ازدواجش خوشحال خواهد شد و بدون شد این خوشحالی وفاداری‌ای در او برای شما به وجود خواهد آورد کافی است کمی زمان بگذارید و کار با این ماژول پنل اس ام اس فراگیر را بیاموزید و از بازخوردهای آن بهره‌مند شوید.

اما ارسال SMS زماندار چگونه انجام می‌شود؟

ارسال پیامک زماندار اصلاً کار پیچیده‌ای نیست کافی است شما متن پیامک موردنظرتان را بنویسید و بعدازآن تاریخ و زمان را مشخص نمایید.

دیگر فرقی نمی‌کند که شما به اینترنت متصل هستید یا خیر سرور پنل پیامکی به‌صورت خودکار پیامک‌ها را ارسال می‌کند.

شاید با خود فکر کنید که کار پیچیده‌ای است و شما نمی‌توانید آن را انجام دهید ولی باید با خود فکر کنید که هر چیزی از طریق یادگیری امکان‌پذیر است و شما صاحب هوشی فراوان هستید که به‌راحتی می‌توانید هر چیزی را بیاموزید و به اهداف خود نزدیک شوید.

شما حتی می‌توانید در سیستم پیامکی فراگیر ارسال را به‌صورت دوره‌ای انجام دهید به‌گونه‌ای که هرساله این پیامک در همین زمان مشخص ارسال شود.

و یا از ارسال پیامک‌های ثبت‌شده به‌صورت زمان‌دار صرف‌نظر نمایید و به‌راحتی آن‌ها را لغو کنید.

راهنمای ارسال پیامک زماندار

  1. وارد پیشخوان پنل پیامکی شهرکرد فراگیر می‌شود
  2. دکمه زمان ارسال پیامک را در آینده را انتخاب نمایید
  3. زمان موردنظرتان را انتخاب کنید (پیامک در چه تاریخ و در چه ساعتی ارسال شود)
  4. درنهایت دکمه ثبت و ارسال را کلیک نمایید
  5. دیگر نیازی نیست کاری انجام دهید پیامک ثبت‌شده دقیقاً در تاریخ تعیین‌شده ارسال خواهد شد.

اگر فکر می‌کنید که درروند ارسال پیامک سؤالی ذهن شمارا درگیر کرده می‌توانید یا از طریق تیکت در پیشخوان پیامک را ارسال نمایید و یا از طریق شماره تماس‌های ثبت‌شده سؤالات خود را مطرح نمایید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت